+
Bezárás Menü
0°C
2024. június 19.
Gyárfás
Facebook Youtube Instagram
Bonyhád - Befektetőbarát település

Ügyfélfogadási rend változás
Videók

ÖSSZETARTOZUNK - TRIANON 100 FILM


A városi piac látványterve

A várost bemutató kisfilm
A várost bemutató kisfilm


Imázsfilm Tolna megyéről

Gyógyszertárak

PatikaPlus Gyógyszertár
cím: 7150 Bonyhád, Völgység u. 8.
tel: 74/550-292
nyitvatartás: hétfő - szombat: 8:00 - 19:00
vasárnap: 9:00 - 16:00


Aranysas Gyógyszertár
cím: 7150 Bonyhád, Szabadság tér 8.
tel: 74/451-832
nyitvatartás:  hétfő - péntek: 7:30 - 18:00
szombat: 7:30 - 12:00 (csak az ügyeletes héten)

Melissa Gyógyszertár

cím: 7150 Bonyhád, Dr Kolta László u. 41.
tel: 74/506-040
nyitvatartás: hétfő - péntek: 7.30 – 12.00   12.30 – 16.00


Szent Imre Gyógyszertár
cím: 7150 Bonyhád, Szent Imre u. 5.
tel: 74/450-798
nyitvatartás: hétfő - péntek: 8:00 - 17:00
szombat: 8:00 -12:00 (csak az ügyeletes héten)

Ügyeleti beosztás:

Melissa 02.19-02.25.
TESCO 02.26-03.03.
Aranysas 03.04-03.10.
Szt. Imre 03.11-03.17.
Melissa 03.18-03.24.
TESCO 03.25-03.31.
Aranysas 04.01-04.07.
Szt. Imre 04.08-04.14.
Melissa 04.15-04.21.
TESCO 04.22-04.28.
Aranysas 04.29-05.05.
Szt. Imre 05.06-05.12.
Melissa 05.13-05.19.
TESCO 05.20-05.26.
Aranysas 05.27-06.02.
Szt. Imre 06.03-06.09.
Melissa 06.10-06.16.
TESCO 06.17-06.23.
Aranysas 06.24-06.30.
Szt. Imre 07.01-07.07.
Melissa 07.08-07.14.
TESCO 07.15-07.21.
Aranysas 07.22-07.28.
Szt. Imre 07.29-08.04.
Melissa 08.05-08.11.
TESCO 08.12-08.18.
Aranysas 08.19-08.25.
Szt. Imre 08.26-09.01.
Melissa 09.02-09.08.
TESCO 09.09-09.15.
Aranysas 09.16-09.22.
Szt. Imre 09.23-09.29.
Melissa 09.30-10.06.
TESCO 10.07-10.13.
Aranysas 10.14-10.20.
Szt. Imre 10.21-10.27.
Melissa 10.28-11.03.
TESCO 11.04-11.10.
Aranysas 11.11-11.17.
Szt. Imre 11.18-11.24.
Melissa 11.25-12.01.
TESCO 12.02-12.08
Aranysas 12.09-12.15.
Szt. Imre 12.16-12.22.
Melissa 12.23-12.29.
TESCO 12.30-01.05.
Vissza
E-ügyintézés
Eseménynaptár
Programajánló
További programok
Bonyhádi TermálfürdőBONYCOMFűtőmű Kft.Mezőföldvíz